Ознака: кафуле

Занимливости

КАФЕ МАФЕ? Луд швајцарец сака да отвори кафуле во кое гостите покрај кафе, ќе добијат и орален СЕКС!

Швајцарец кој држи агенција за придружба, планира да отвори кафуле, во кое ќе се служи најскапото кафе!Оваа година имаме многу новости во угостителскиот свет. Отворени се различни кафулиња, во кои […]