Ознака: пица

Видео

Ја прашал на колку делови сака да ѝ ја исечат пицата во ресторан- одговорот ги надмина сите бисери на старлетите

Одговорот на ова Британка ќе ве насмее до солзи.Бред Холмс одлучил да ја сними својата девојка Џена Дејвис (22), а подоцна и  да ја избламира со  објава на видеото на […]