Ознака: ружи

Занимливости

Работел 3 работи за на сите девојки во училиштето да им купи ружи за Валентајн

Додека голем број од момчињата за Валентајн купиле една или неколку ружи, ова момче од сојузната американса држава Јута купил дури 900 ружи. За тоа како што вели, напорно работел […]

Сцена

Великодушна мама Сека: Решила да ги израдува своите пријателки со преубав подарок

Сека Алексиќ откако  на  свет  го  донесе Јаков секојдневно добива подароци  од разни  страни. Таа на сите им се заблагодарува на социјалните мрежи, а овој пат решила  да ги  изненади  […]