Ознака: Саша Ковачевиќ

Сцена

САША КОВАЧЕВИЌ И НЕГОВАТА САКАНА ВО ПОЛН СЈАЈ: Вака изгледа совршен пар!

Нивниот стил е беспрекорен Пејачот Саша Ковачевиќ на својот Instagram профил сподели фотографија на која позира со својата девојка Зорана Тасовац и предизвика лавина од позитивни коментари. За кратко време, […]

Сцена

Саша Ковачевиќ има „нова партнерка“, ја покажа на отварањето на својот ресторан

Српскиот пејач и женскиот срце-кршач, Саша Ковачевиќ пред две години во еден од најелитните делови во Белград отвори ресторан за кој имаше само позитивни реакции. Меѓутоа, поради пандемијата, тој како […]

Сцена

Саша Ковачевиќ го критикуваат дека го копира Бекам, а се’ тоа поради една фотографија

Познатиот српски пејач Саша Ковачевиќ на своите следбеници на социјалните мрежи им го покажа изданието кое на многумина им се допадна, а кратко потоа некои забележаа голема сличност помеѓу оваа […]

Сцена

Саша Ковачевиќ е пред банкрот

Поради целокупната состојба со коронавирусот, пејачот Саша Ковачевиќ беше принуден да го затвори својот ресторан во Нов Белград. Угостителството е исто така една од гранките што претрпеа удар што се […]

Сцена

Саша Ковачевиќ го „запали“ Инстаграм: Гол во бањата со пешкирче спуштено до критична точка

Саша Ковачевиќ ги „запали“ социјалните мрежи со последната објава. Тој позираше целосно гол во бањата, а пешкирот го спушти се до интимата. Скоро да нема девојка која не се задржа […]

Сцена

Фрли милиони за оваа скапа машина: Саша Ковачевиќ се поднови со „ѕвер“ за кој можат многумина да сонуваат

Популарниот пејач Саша Ковачевиќ веќе си го загарантира летото со хитовите кои се број 1 на сите радио станици и Јутјуб каналот. И додека за еден настап тој наплаќа и […]

Сцена

Саша Ковачевиќ полн како брод: Си купил часовник вреден колку еден стан, но тоа не е сè

Саша Ковачевиќ неодамна се почестил со луксузен часовник, за што плати дури 50 000 евра. Имено, станува збор за часовник направен од бело злато и платина, а пејачот го купил […]