Ознака: син

Живот

30 животни мудрости кои секоја мајка треба да му ги предаде на својот син

Некои животни лекции најдобро се учат на училиште, некои помеѓу луѓето кои ги нарекуваме пријатели, но најдобрите и најдрагоцени лекции се учат дома.Многу често мајките ја потценуваат својата улога на […]

Сцена

Дара Бубамара го прослави 12-иот роденден на синот, а за ваква роденденска торта многумина може само да сонуваат

Пејачката Дара Бубамара го прослави роденденот на својот Констатин кој го има од бракот со Милан Кесиќ. Имено, наследникот на Дара наполни 12 години, а пејачката се потруди да му […]

Сцена

Ламбе Алабаковски доби син, стана татко по втор пат

Ламбе Алабаковски доби син, стана татко по втор пат Ламбе Алабаковски деновиве стана татко по втор пат. Магдалена, неговата сопруга, со која веќе извесен период живеат во Америка родила син. […]

Сцена

Се породи Сања Николиќ- детето доби необично и уникатно име

Раперот Марко Маринковиќ- Слаткар стана татко. Среќната вест ја сподели на својот Фејсбук профил каде напиша: Се роди Моша Маринковиќ, голем да му расте! Инаку, Слаткар неодамна откри дека не […]