Ознака: Сообраќајка

Црна хроника

НОВИ ДЕТАЛИ за сообраќајката на Партизанска: Пожарникари ги ваделе мртвите тела, ГЛЕТКАТА УЖАСНА

Тешка сообраќајка се случи утринава на булеварот Партизански одреди.Тешка сообраќајка се случи утринава на булеварот Партизански одреди. Во скопски Карпош се случи страшна несреќа во која учествувало такси возило Мерцедес, кое […]

Црна хроника

Видео: ТЕШКА СООБРАЌАЈКА утринава на Партизанска: Неовицијално – ДВАЈЦА ЗАГИНАТИ!

Тешка сообраќајна несреќа се случила утринава на булеварот Партизански одреди во скопски Карпош.Според непотврдени информации, има двајца загинати. Од снимките кои што рано изутринава ги направи ТВ Нова, може да […]

Сцена

Марија Шерифовиќ доживеа НЕРВЕН СЛОМ: Го изгуби телефонот, а потоа имаше сообраќајка!

Познатата пејачка доживеа два баксузи во еден ден, и целосно побесне. Најпрво доби нервен слом кога го изгуби мобилниот телефон, а потоа следеше уште поголема непријатност.Имено, таа почнала да паничи […]

Црна хроника

Судир помеѓу трактор и БМВ: Повредени се две лица!

Две лица се тешко повредени во сообраќајна несреќа помеѓу патничко возило „БМВ” и трактор, која синоќа се случила на патот Градско-Прилеп меѓу росоманските села Сирково и Камен дол, потврдија за […]

Црна хроника

ФОТО: Прегазен маж лежи мртов на булевар Србија!

Загина пешак во сообраќајна несреќа која пред малку се случи во населбата Ново Лисиче.Според првичните информации, камион со скопски регистарски таблици удрил во пешакот на булевар „Србија“ во населбата Ново […]

Сцена

Мистерот на Македонија е тешко повреден во сообраќајна несреќа во Скопје

Актуелниот мистер на Македонија, Ивица Симоновски, кој се закити со оваа престижна титула минатата година, денес беше тешко повреден во сообраќајна несеќа во Скопје.   Според првичните информации, Ивица не […]