Ознака: срам

Занимливости

Им испрати фотографија на родителите од одмор: Застана до момчето, но заборави на еден детаљ и се посрамоти

Млад пар доживеа голем срам, откако ќерката заминала на одмор со момче па одлучила да му испрати фотографија на таткото, но заборави на еден детаљ. Имено 22- годишната Келси на […]

Сцена

Меган Маркл: Сестра ѝ ќе го извади „валканиот долен веш“ на војвотката од Сасекс

Откако се венчаше со принцот Хари и стана војвотка од Сасекс, медиумите не престануваат да пишуваат за Меган Маркл. Освен аферата со нејзиниот татко, сега и нејзината сестра Саманта планира […]

Сцена

Естрадата се „срами“: Еве како се појави избраникот на познатата пејачка на роденденот кај Цеца

Познатата пејачка Снежана Ѓуриќ заедно со нејзиниот избраник познатиот српски гинеколог Вања Милошевиќ беше дел од роденденската забава кај Цеца. Но она што веднаш им падна во очи на фоторепортерите […]

Вести

„Ѕидот на сообраќајниот срам“: Еве каде Фрчковски го паркираше „аудито“

    Поранешниот министер од СДСМ и претседателски кандидат на партијата, Љубомир Фрчкоски своето луксузно „Ауди“ го паркира каде ќе стигне низ главниот град, кршејќи ги сообраќајните правила и прописи.Имено, […]

Вести

Срам: 24 Вести прашува каде е Драган Каранфиловски Бојс?

Музичка емисија прашува каде е Бојс денесЕмисијата “Скај Селекшн” која се емитува на 24 Вести направи невиден кикс во последната емисија, емитувана минатиов викенд. Очигледно реализaторите на целата емисија не […]

Сцена

Мајка ми на сила ме омажи кога имав 16 години, бев најголемиот срам во селото! Драматична исповед на позната фолкерка

„Плачев, молев, но  мајка ми  не попушти. Неговите бараа невеста, убава, вредна и  ме одбраа мене“, раскажува Злата Петровиќ.Пејачката Злата Петровиќ позната е по бурниот приватен живот, а како што […]