Ознака: суспензија

Вести

Визер ја продолжи суспензијата на летови од и до Македонија- еве до кога

Визер најави дека како резултат на продолжените рестрикции за патување наменети за сите странски летови од и до Македонија, авиокомпанијата ја продолжува суспензијата на сите летови до земјата до 30 […]

Вести

„Визер“ ја продолжи суспензијата до 16 мај

„Визер“ ја продолжи суспензијата до 16 мај. „Визер“ официјално објави дека како резултат на мерките поврзани со КОРОНАВИРУС пандемијата и рестрикциите за патување наменети за сите странски летови од и […]

Меѓународен фудбал

Роналдо пред суспензија!

Кристијано Роналдо направи да биде топ тема по завршувањето на „Ел Класико“ дербито кое се одигра на „Камп Ноу“, и тоа поради неколку потези кои заслужуваат посебно разгледување.Роналдо воодушеви со […]