Ознака: цеца

Сцена

Цеца се мажи?! Анастасија со интересна изјава за врската на нејзината мајка

Пејачката Анастасија Ражнатовиќ се појави на отвoрање на едно модно ателје, а сите веднаш ја забележале нејзината нова фризура. Имено, таа откри дека се одлучила за промена поради снимањето на […]

Сцена

Цеца, Анастасија и Вељко ги добија своите мобилни апликации! Еве што може да се направи на нив

Пејачката Цеца Ражнатовиќ неодамна ја доби својата мобилна апликација, а свои апликации, покрај неа, сега имаат и нејзините деца, Анастасија и Вељко Ражнатовиќ. Како што се наведува, автори на апликациите […]

Сцена

OД ЦЕНАТА БОЛИ ГЛАВА Часовникот на Цеца чини колку цел стан, погледнете како изгледа ова луксузно парче на нејзината рака кое никако не го симнува

Пејачката носи само оригинали Многу познати личности сакаат брендирани работи кога станува збор за облека, накит, обувки. Некои од нив посегнуваат по „лажни“ копии, а некои не си го дозволуваат […]

Сцена

Откриено како изгледа вилата на Цеца на Кипар: Голема е колку замок, а кога ќе видите што има во дворот ќе го смените мислењето за неа

Откако се врати од Рим каде пееше на ромска свадба, Цеца се одлучи да отпатува од Белград и да замине на својот долго очекуван одмор. Таа замина на Кипар каде […]

Сцена

Аца Лукас по повод хаосот на српската естрада по мекиците на Цеца, со своја изјава

Аца Лукас по повод хаосот на српската естрада по мекиците на Цеца, со своја изјава Додека во Србија меѓу тнр. ѕвезди на естрадата владее страв и паника по информацијата дека […]

Сцена

Секоја свекрва го бара тоа од снаата: Цеца откри што единствено сака од Богдана само неколку часа по раѓањето на внукот

Светлана Цеца Ражнатовиќ не ја симнува насмевката од лицето откако вчера стана баба. Таа вчеравечер пред српските медиуми откри на кого личи малиот Жељко, но и што и порачала на […]