Ознака: 29.10.2019

Магазин

Хороскоп за 29.10.2019: На Овните им треба повеќе сон, Лавовите ги очекуваат нови познанства

ОВЕН Работa: Дајте си себе време да одлучите дали треба да наставите со работата или не. Не е момент за нагли промени. Љубов: Постојат мали проблеми помеѓу вас и саканата […]