Ознака: „All stars“

Сцена

Антониа запеа, па се струполи на бината: Со овој настап Македонката влезе во финале

Антониа Гиговска е единствената Македонка која се натпреварува меѓу најдобрите од „Пинк ѕвездички“ во изданието „All stars“. Вчеравечер се одржа првата полуфинална вечер каде Антониа настапи последна, а пред публиката […]