Ознака: beckham

Меѓународен фудбал

Бекам повторно во Реал Мадрид по желба на Флорентино Перез

Флорентино Перез е заинтересиран да го врати Бекам во Реал Мадрид, но овој пат во улога на амбасадор на клубот.  Англичанецот мина 4 сезони на Сантијаго Бернабеу пред да потпише за […]