Ознака: pulsmk

Сцена

Бар Рафаели мора во војска?!

Во Израел војниот рок е законска обврска и за девојки трае две години, а менекенката не одслужила  војска бидејќи искористила дупка во законсо тоа што се омажила за семеен пријател. […]

Сцена

Џастин Тимберлејк наскоро објавува уште еден албум

Американскиот пејач Џастин Тимберлејк го прослави објавувањето на својот прв албум од 2006 година, со настапот во Лос Анџелес и го развесели своите обожаватели со најавата дека наскоро ќе се […]

Занимливости

Жена му го оставила бидејќи не сакал да имаат секс три пати неделно

Тајванка се развела од својот сопруг по четири години брак, со тврдење дека неговиот пенис е премал. Според кинескиот таблоид 52 годишната Тајванка се развела од нејзиниот 55 годишен сопруг […]