Ознака: victoria's secret

Сцена

Нереално е секси, милиони мажи ја посакуваат, а таа вели дека досега била само со еден маж

Кендис Свонпул на Инстаграм објавила жешка фотографија од одморот на Јамајка, а иако е една од најубавите жени на планетата, таа спиела само со еден маж. Атрактивната блондинка и ангел […]

Сцена

Пред една година си заминала од “Victoria’s secret”, а кога ќе го видите нејзиниот задник ќе се запрашате зошто е во пензија

Алесандра слободното време во главно го минува на плажа, каде максимално ужива со децата. Супермоделот, 37-годишната Алесандра Амбросио, моментално ужива на семеен одмор во Мексико со двете деца и својата […]

Мода

Адриана Лима конечно откри како се вратила во топ-форма

Адриана Лима пленеше со својата убавина пред неколку дена на големата писта на модниот спектакл “Victoria's Secret”, каде таа блесна како најголема ѕвезда. Освен успешната кариера и идеалното тело, таа е […]