Ознака: Wizz Air

Вести

Визер ја продолжи суспензијата на летови од и до Македонија- еве до кога

Визер најави дека како резултат на продолжените рестрикции за патување наменети за сите странски летови од и до Македонија, авиокомпанијата ја продолжува суспензијата на сите летови до земјата до 30 […]