Ознака: Writings on the wall

Сцена

Видео: Мартија „растури“ во финалето: Оваа изведба доби овации!

Ова е настапот со кој Мартија ја воодушеви публиката и жирито во студиото на „Пинкови Ѕвездички”. Феноменалната Макеоднка се претстави со ”Writings on the wall” и доби овации од публиката и безброј […]