Ознака: Zoe Roth

Занимливости

Погледнете како изгледаат денес луѓето на кои со години им се смееме

Сите ние имаме по некоја фотографија од која се срамиме и не сакаме да ја покажеме никому. Е сега, замислете една таква фотографија да ја има насекаде по интернетот и […]