Тамара се смири со поранешното момче?!

Loading...

Една од најдобрите македонски вокали Тамара Тодевска е повторно заљубена.Една од најдобрите македонски вокали Тамара Тодевска е повторно заљубена, а шпекулациите дека повторно е во врска со пејачот и продуцент Бертан Аслани ги подгреа неодамнешната нивна средба во скопско кафуле, пишува Вечер.
Низ чаршијата веќе кружат гласини дека Тамара се смирила со поранешното момче, а дека меѓу нив се уште тлее љубов потврдува и нивни близок пријател.
– Несомнено е дека тие се сакаат и секое видување покрај за работата зборуваат и за деновите кога беа заедно. Но, ете, за жал, многу нешта се против нивната љубов, и се посилни од желбата да бидат заедно. Дали се заедно или не не знам, но беа пресреќни што се гледаат повторно, вели нивни близок пријател за Вечер.
Пред два дена Тамара на својот Фејсбук профил објави три розови срценца и емоција дека се чувствува вљубено, а тоа предизвикаа дополнителни сомнежи дека сепак има нешто во муабетите.Една од најдобрите македонски вокали Тамара Тодевска е повторно заљубена, а шпекулациите дека повторно е во врска со п

loading...
Loading...