Татко извршил самоубиство со неговото дете во раце!

Димитриј Канариков- 35, вчера се фрлил од зграда висока 52 спрата на Менхетн заедно со својот 3 годишен син Кирил. Димитриј починал на лице место а детето покажувало знаци на живот но за жал починало во болница.Малиот Кирил бил во божиќни пижамчиња кога неговиот татко го бутнал од врвот на висококатницата – пренесуваат медиумите. Безживотното тело на таткото е најдено подалеку од местото каде било најдено детето.

Таткото веднаш починал а Кирил преживеал само до болницата каде лекарите немале шанса да се борат за неговиот живот. Се претпоставува дека причина за оваа трагедија е судската одлука со која детето и се доделува на мајката, поранешната сопруга на украинскиот емигрант Дмитриј,Светлана Букарина. Иронично, Дмитриј во септември на Фејсбук напишал: Сакам да бидам најдобар сопруг и татко.
Малиот Кирил бил во божиќни пижамчиња кога неговиот татко го бутнал од врвот на висококатницата – пренесуваат медиумите. Безживотното тело на

Пронајдете не на следниве мрежи: