Тијана Дапчевиќ како Дара Бубамара, без силикони, во ТЛЗП

Тијана Дапчевиќ во најновата епизода од музичкото шоу Твоето лице звучи познато се најде во дует, во кој ја толкуваше улогата на Дара Бубамара, со недостаток на силикони.„Секси ритам“ беше песната со која Тијана ја забавуваше публиката, облечена во шарен комплет и со руса перика.

Погледнете го оригиналниот настап кој имаа за задача да го изимитираат:
 
„Секси ритам“ беше песната со која Тијана ја забавуваше публиката, облечена во шарен комплет и со руса перика.

Пронајдете не на следниве мрежи: