Тина Шегетин од Големиот брат си доби веренички прстен

Loading...

Помладата сестра Шегетин на Инстаграм се пофали со дијамантски прстен и така и покажа на јавноста дека се верила.Деновиве, покрај прстенот Тина Шегетин реши да го покаже и својот вереник, црногоскиот фудбалер Раца Јовановиќ  кој го криеше од јавноста се додека нивната врска не стана сериозна.

Среќната вест ја израдува и сестрата на Тина, Барбара која и честиташе на Инстаграм со фотографија од вереничкиот прстен.
-Се уште сум шокирана! Ни сама не знам што да напишам! Мојата мала сестра се вери! Те сакам најмногу на свет, напиша Барбара во описот на фотографијата.-
Деновиве, покрај прстенот Тина Шегетин реши да го покаже и својот вереник, црногоскиот фудбалер Раца Јовановиќ  кој го криеше од јавност

loading...