Тој ѝ беше прва и голема љубов на Цеца! Погледнете како изгледа денес

Поранешниот фудбалер и репрезентативец на Југославија, Владан Лукиќ,  ѝ беше љубов на Светлана Ражнатовиќ Цеца.Токму таа се фатила за микрофонот на свадбата на неговата ќерка, која се одржала викендов.
Цеца и Владан се запознале кога таа имала 15 години, а тој 18.
Тој денес изгледа вака:
Токму таа се фатила за микрофонот на свадбата на неговата ќерка, која се одржала викендов.
Цеца и Владан се запознале кога таа имала 15 год

Пронајдете не на следниве мрежи: