Том Круз има тајна врска?

Loading...

Според информации на луѓе блиски до Лаура Препон, таа и Круз тајно се гледаат уште од Есента минатата година.Гласините за нивното излегување започнале уште во Ноември минатата година кога биле видени заедно на вечера. Според британскиот таблоит Грациа, тие двајца цела вечер се шегувале и се смееле, акога излегле од таму, било очигледно дека Том „е на седмо небо“.
Сепак, одговорните агенти на Том и Лаура за контакти со медиумите ја демантираат информацијата дека тие двајца се во врска. Том се разведе од Кејти Холмс пред две години и со неа ја има 7 годишнтата ќерка Сури, додека пак Лаура ја прекина долгата врска со Кристофер Мастерсон уште во 2007.Гласините за нивното излегување започнале уште во Ноември минатата година кога биле видени заедно на вечера. Според британскиот таблоит Грациа, тие

loading...
Loading...