Топ 5 најчитани вести на Пулс24 за 2013 година!

Loading...

Ова се топ 5 најчитани вести на Пулс24 за 2013 година:По една година макотрпна работа Пулс24 ги издвојува своите топ 5 најчитани вести за 2013 година.
Мораме да признаеме дека селекцијата на топ 5 најдобри вести беше многу тешка, бидејќи во текот на годината, Пулс24 имаше бројни примамливи и интересни статии и вести, кои го привлекоа вашето внимание.
Но, во секој случај, доколку пропуштивте да ги погледнете најчитаните 5 вести во текот на изминатата година, ние сме тука за да ве потсетиме.
Ова се топ 5 најчитани вести на Пулс24 за 2013 година:

1.Во сообраќајка загинаа четворица млади – полицијата се изненади кога го отвори нивниот багажник

 Ова е приказна која се шири на интернет со брзина на светлината. Велат дека е базирана на вистински настан и е доста интересна и поучна…Повеќе на следниот ЛИНК
2.Фото: Погребот на сопругата го фотографирал и го објавил на Фејсбук

Веќе е познато дека секакви фотографии имало на фејсбук, но ова дефинитивно до сега го немало…Повеќе на следниот ЛИНК

3. Фото: „Убавината“ на бугарските матурантки!

 Дали знаете што најмногу сакаат да носат девојките-матурантки, на нивната важна вечер? Мислите дека се сте виделе кога станува збор за „кич“ фустани и костими за матурската вечер? Повеќе на следниот ЛИНК
4. Фото: Како се менуваше интимната фризура кај жените низ историјата

Вистинското прашање е, како мажите уживале во сексот во 1940-та година со таква „секси“ интимна фризура кај жените?…Повеќе на следниот ЛИНК

 
5. Фото: Како Македонец „успешно“ се запознава со девојка на Фејсбук

Дали би го следеле примерот на овој дечко, кој се потрудил за „успешно“ да се запознае со девојката? Повеќе на следниот ЛИНК
 По една година макотрпна работа Пулс24 ги издвојува своите топ 5 најчитани вести за 2013 година.
Мораме д

loading...
Loading...