Тренерот на Колдинг со провокација до навивачите на Металург

Арон Кристијансон не ја заборава „пеколната атмосфера“ во Скопје.Стратегот од клупата на дански Колдинг, Арон Кристијансон упати повик до навивачите на данскиот тим да утре бидат „гласни во текот на сите 60 минути игра“ против нашиот претставник Металург.
Прочитајте за ова повеќе на следниот ЛИНКСтратегот од клупата на дански Колдинг, Арон Кристијансон упати повик до навивачите на данскиот тим да утре бидат „гласни во текот на с

Пронајдете не на следниве мрежи: