Три девојки силувале фудбалер со ножици, а потоа по неговото тело…

Британките Броџен Гиљар, Шенон Џејмс и Пејџ Канингам признале дека сексуално злоставувале 20-годишен фудбалер.Медиумите на Островот јавуваат дека на овие девојки им се заканува повеќегодишна затворска казна откако истрагата покажа дека сексуално злоставувале фудбалер, танцувале околу него додека бил во полусвесна состојба и на неговото тело сечеле зеленчук.
Девојките признаа дека го сретнале фудбалерот во текот на едно излегување во ноќен клуб. Една од нив го повикала фудбалерот во својот стан, а потоа го опиле. Тие потоа се соблекле пред фудбалерот, кој бил во полусвесна состојба, а потоа го силувале со ножици.
Со истите ножици му ја исекле косата, а потоа танцувале околу него и сечеле зеленчук по неговото тело.
Сето тоа го снимиле со камера, а видео снимката е достапна во судот како главен доказ на обвинителството.
Пресудата треба да се донесе во јануари идната година, а Гиљард (26), Канингам (22) и Џонс (20) веќе се впишани во листата на сексуални престапници.Медиумите на Островот јавуваат дека на овие девојки им се заканува повеќегодишна затворска казна откако истрагата покажа дека сексуално злоставувал

Пронајдете не на следниве мрежи: