Убиваше роботи од иднината и го спасуваше човештвото. Погледнете како изгледа чуената Сара Конор денес!

Loading...

Актерка Линда Хамилтон (58), се прослави по улогата на Сара Конор во култниот филм „Терминатор“, чиј прв дел излезе пред повеќе од 3 де

loading...
Loading...