УШТЕ ЕДНА ТРАГЕДИЈА: Од дипломска отишол директно во смрт!

Уште една трагедија деновиве го зави Балканот во црно. Триесет и четири годишниот Дејан П. од Крагуевац загинал во страотна сообраќајна несреќа, само неколку часа откако дипломирал.Според податоците на српскиот Курир, откако ја земал дипломата, Дејан имал сообраќајна несреќа додека управувал со својот мотор. Според првичните неофицијални податоци, најверојатно возел со огромна брзина, загубил контрола и така удрил во бетонска ограда и контејнер.
Кога Брзата помош пристигнала на местото на настанот, тој се уште покажувал знаци на живот, но потоа им подлегнал на повредите.Според податоците на српскиот Курир, откако ја земал дипломата, Дејан имал сообраќајна несреќа додека управувал со својот мотор. Според првичните н

Пронајдете не на следниве мрежи: