Уште што ќе направи Боки 13 за да биде идеален?

Loading...

Бојан Јовановски, познат како Боки 13, по долга и исцрпувачка диета успеал да ослабне повеќе од 20 килограми, а неговата тежина и понатаму се намалува!Бојан Јовановски, познат како Боки 13, по долга и исцрпувачка диета успеал да ослабне повеќе од 20 килограми, а неговата тежина и понатаму се намалува. Сега тој постојано се фотографира во тесни алишта за да потенцира колку се „стопил“, но и за да предизвика коментари како од неговите фанови, така и од медиумите.
Во еден од написите на српските портали пишува дека на Боки уште малку му фали да има идеална тежина, а ваквиот комплимент очигледно многу му се допадна па го постираше на неговиот фејсбук профил без никаков коментар, само со насмевка. Оваа констатација предизвика различни реакции и коментари.
Се разбира, дел беа навредливи, а дел пак со поддршка за неговата амбициозна намера. Во исто време тој најави и негова нова песна која ќе биде подобра од Гангам стајл.
Извор:republika.mkБојан Јовановски, познат како Боки 13, по долга и исцрпувачка диета успеал да ослабне повеќе од 20 килограми, а неговата тежина и понатаму се намал

loading...
Loading...