УЖИВА ДА ПРОВОЦИРА: Јелена Карлеуша во долна облека се појави на сцената!

Loading...

Јелена Карлеуша пред публиката во Кристалната раскошна сала, се појави во долна облека. Тоа значи дека си го одржа ветувањето кое го пиша Твитер.Долната облека изобилуваше со сваровски  кристали, а ја дополни со вртоглави штикли со кои го истакна буквално секој детаљ од телото.
Карлеуша се потруди сцената да изгледа спектакуларно. Така, освен танчарите кои ѝ правеа друштво, на сцената имаше и конфети и останата пиротехника како и голем вентилатор.
Долната облека изобилуваше со сваровски  кристали, а ја дополни со вртоглави штикли со кои го истакна буквално секој детаљ од телото.

loading...
Loading...