Вагнер Лав: Сексот со Русинки ме лечи од депресија

Loading...

Познатиот напаѓач на ЦСКА Москва, бразилецот Вагнер Лав, истакна дека на теренот не се покажува во најдобро светло, бидејќи троши многу енергија во сексот кој често го практикува.
По авантурата во Фламенго, каде што играше како отстапен бразилскиот фудбалер се врати во Москва, но не игра како порано.
„Бев осамен по заминувањето на бразилските фудбалери до ЦСКА и ми требаше нешто да ја лекувам депресијата. Ми беше многу досадно кога немавме тренинзи и натпревари, па имав секс по цел ден. Сега имам сличен проблем. Не ја поднесувам зимата и не ми преостанува ништо друго, освен да водам љубов во топол дом. А, Русинките се посебна приказна, тие се најубавите жени на светот“ ,вели Лав
Брзилецот е член на ЦСКА од 2004 година, а за тоа време има постигнато 117 гола за тимот.
Извор:ВестПознатиот напаѓач на ЦСКА Москва, бразилецот Вагнер Лав, истакна дека на теренот не се покажува во најдобро светло, би

loading...