ВАКВА НЕ СТЕ ЈА ВИДЕЛЕ ДОСЕГА: Ријана се појави во едно поинакво издание!

Ријана овој пат ги израдува фановите со една малку поинаква фотографија, на која таа се радува на новиот член во нејзиното семејство, нејзината мал

Пронајдете не на следниве мрежи: