Ваква слика од Ибрахимовиќ не сте видете сеуште: Изгледа како домаќинка!

Шведскиот напаѓач на балканските корења  Златан Ибрахимовиќ не замрзна и вели дека оваа машина е одлична за будење.Неговиот тим е пред освојувањето Le Championnata, а Ибра е отсутен од теренот веќе скоро месец дена, после повредата која ја здобил во првиот  четвртфинален меч на Лигата на прваци помеѓу   PSG-a i Chelsea.
Веќе еден месец Ибра е надвор од терените, но се опоравува и се очекува да се врати на мечот со Рен.
Тој е под специјален третман на опоравување, а во овој „замрзнувач“ ткивото побрзо зараснува.
-Ова може да биде одлично средство за будење, да се размрдате откако ќе станете од креветот, се пошегувал Ибрахимовиќ кој оваа сезона постигна 25 голови на 30 меча.
Погледнете како тој се лади на -80…

 

 Неговиот тим е пред освојувањето Le Championnata, а Ибра е отсутен од теренот веќе скоро месец дена, после повредата која ја здобил во првиот &nbsp

Пронајдете не на следниве мрежи: