Вељко љуби позната водителка: Ја заведе 9 години постарата Софија!

Loading...

Папараците во еден ноќен клуб го фотографирале Вељко Ражнатовиќ (20), во друштво на позната водителка.Иако прво делувале дека само се дружат, подоцна изгледало дека помеѓу него и Софија Рајовиќ (29) се развило нешто повеќе од пријателство.
Кога заминале на подиум да играат, разменувале нежности и во неколку наврати се гушкале.
Откако босанските медиуми ја објавија приказната, Вељко ја поставил на својот Инстаграм профил не пишувајќи нипто друго во врска со тоа – ниту потврда, ниту демант.

 
#Repost @estradne_vesti with @repostapp ・・・ Da li je ovo nova ljubav? U nocnom klubu sinoc paparaci su zatekli Veljka Raznatovic i Sofiju Rajovic u nocnom provodu! Kako saznajemo to je bilo nesto vise od prijateljstva. Grlili su se i ljubili ,saputali jedno drugom na uvo! Izgleda da Sofija voli piletinu i sumnjamo da ce se na ovome zavrsiti! Jos specijalnih prica tek sledi !
A photo posted by Veljko Raznatovic (@vr_arktigar) on Aug 31, 2016 at 11:50am PDT

Иако прво делувале дека само се дружат, подоцна изгледало дека помеѓу него и Софија Рајовиќ (29) се развило нешто повеќе од пријателство.
К

loading...