Вељко Ражнатовиќ по вторпат и раскина на Ана

Пред неколку дена Вељко Ражнатовиќ и Ана Цакиќ ставија крај на емотивната врска, а Ана отпатува 2000 километри далеку од Белград.
Минатата недела таа потврди дека раскинала со наследникот на Цеца, а пак тој на социјалните мрежи наведе дека е сам и тоа на само една недела откако ја прекинаа врската.
Сега Ана на социјалните мрежи објави фотографија од Бејрут каде се наоѓа работно, па под истатанапиша:
-Барем ти знаеш дека сум најсилна кога од мене бараат да се предадам, појасни Ана за фотографијата на која е во секси бикини издание.Пред неколку дена Вељко Ражнатовиќ и Ана Цакиќ ставија крај на емотивната врска, а Ана отпатува 2000 километри далеку од Белград.
Минатата

Пронајдете не на следниве мрежи: