Вељко со ЕМОТИВНА ФОТОГРАФИЈА на Инстаграм: „Те сакам, те сакам како…“

Loading...

Вељко Ражнатовиќ има нова девојка, а емоциите кон неа не ни сака да ги крие и јавно ги покажува.Тој на Инстаграм сподели фотографија на која се бакнува со својата девојка. Обожавателите се одушевени од новиот пар, но поголемо внимание привлекоа коментарите.
Под фотографијата, синот на Цеца напишал и порака:
„Јас тебе те сакам, те сакам како Бог“ – стои во описот.
Уште поемотивен е одговорот на девојката, која напишала дека го сака најмногу на светот.
„Мал е овој свет за љубовта која ја будиш во мене“ – напишала таа.
Тој на Инстаграм сподели фотографија на која се бакнува со својата девојка. Обожавателите се одушевени од новиот пар, но поголемо внимание привлеко

loading...
Loading...