Вергара откри како го заведе сегашното момче: Не носам ништо, освен…

Loading...

По исечокот од рекламата кој беше прикажан во емисијата во која гостуваше популарната актерка, Колумбијанката откри дека за време на снимањето на носела апсолутно ништо.Ѕвездата на серијата „Модерно семејство“, се пошегува на сметка на својата врска со Џо Манганиело (37).
Во емисијата „The Meredith Vieira Show“, познатата актерка зборувала за својот нов парфем.
– Сѐ што носев на себе е мојот парфем. Така го натерав Џо да се заљуби во мене, се пошегувала актерката.
Вергара во моментов ја промовира шестата сезона од популарната серија во која ја глуми Глорија Делгадо – Причет.
Таа во април раскина со Ник Лоеб, а веќе наредниот месец ја започна врската со најпосакуваниот ерген во Холивуд, Џо Манганиело.Ѕвездата на серијата „Модерно семејство“, се пошегува на сметка на својата врска со Џо Манганиело (37).
Во емисијата „The

loading...
Loading...