Вест која ги изненади сите: Сопругот на Ана Кокиќ итно опериран!

Сопругот на Ана Кокиќ, ватерполистот Никола Раѓен завршил на операциона маса.Ватерполистот Никола Раѓен итно  е опериран бидејќи  претходната недела  му  пукнало  слепото  црево. Српскиот ватерполист  почувствувал  силна болка во стомакот  поради што   бил пренесен во болница  и  веднаш  бил опериран.

 
Никола Раѓен од октомви  е член на романскиот клуб Ореадо, откако  две години бил под суспензија  бидејќи паднал на допинг тест.Ватерполистот Никола Раѓен итно  е опериран бидејќи  претходната недела  му  пукнало  слепото  црево. Српскиот ватерп

Пронајдете не на следниве мрежи: