ВИДЕО: Балотели стрелаше во меѓуножјето на Диего Коста

Диего Коста во моментот кога Балотели шутираше слободен, скокна и невнимателно ја тргна раката.Што точно се случи, погледнете на следниот ЛИНКШто точно се случи, погледнете на следниот

Пронајдете не на следниве мрежи: