Видео: Бијонсе конечно ги сподели најинтимните делови од својот живот

Loading...

Иако странските медиуми  веќе со месеци пишуваат за проблемите  во нивниот брак и за крајот на нивната љубов, Бијонсе и Џеј Зи упорно ги игнорираат гласините.Исто така се однесуваа  и кон гласините дека  нивната двегодишна ќерка Блу Ајви   не ја родила Бијонсе туку сурогат мајка. Но на тие гласини сепак решија  да им стават крај. Додека на последниот концерт во склоп на турнејата „On The Run“ ја изведувале песната „Forever Young“, во позадина се прикажувало видео од интимните делови од нивниот живот.

Во еден момент публиката можела да го види како Џеј Зи го прегрзнува  трудничкиот стомак на полуголата Бијонсе. Во видеото  е вклучен и момнтот кога Бијонсе го држела своето девојче во прегратки само неколку минути откако ја родила. Во последни денови се  шират гласини дека Бијонсе очекува второ дете. Парот се уште не ја потврдил оваа вест.

Исто така се однесуваа  и кон гласините дека  нивната двегодишна ќерка Блу Ајви   не ја родила Бијонсе туку сурогат мајка. Но н

loading...
Loading...