ВИДЕО: Цеца пристигна во Скопје со приватен авион!

Loading...

Цеца во Скопје – долета со приватен авион, се смести во хотелот Гранд плаза, во интервјуто за Канал 5 не открива детали за љубовниот живот…Светлана Ражњатовиќ Цеца вечерва настапува во Скопје.Српската естрадна ѕвезда во Скопје дојде со приватен авион, а сместена е во хотелот Гранд Плаза.Очекува весел концерт , за Новата година си посакува здравје без да потенцира какви и се плановите во приватниот живот и во љубовта.- Моите деца не се виновни што се деца на славни личности па постојано се под лупа на јавноста, а јас не сакам да им забранувам како да уживаат во младоста, вели Цеца.За Нова Година таа ќе пее во Белград по што ќе земе одмор од два месеци од естрадата, а наредната година ќе подготвува нов албум.Еве го ексклузивниот разговор на Канал 5 со Цеца.Светлана Ражњатовиќ Цеца вечерва настапува во Скопје.Српската естрадна ѕвезда во Скопје дојде со приватен авион, а сместена е во хотело

loading...
Loading...