Видео: Давид Бабунски „СТРЕЛАШЕ“ за Барселона!!!

Младиот и талентиран Македонски фудбалски интернационалец од редовите на Барселона (Хувенил А), стрелаше за својот тим на дуелот со Сан Франциско.

 
Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.Младиот и талентиран Македонски фудбалски интернационалец од редовите на Барселона (Хувенил А), стрелаше за својот тим

Пронајдете не на следниве мрежи: