Видео: Де Бруин се повреди, Ева во центарот на вниманието…

Кевин Де Бруин постигна погодок за англискиот премиерлигаш Челзи, а притоа се повреди, но, наместо тој, во центарот на вниманието беше прекрасната Ева Карнеиро.
Докторката на англискиот премиерлигаш Ева Карнеиро, и на вчерашната пријателска средба на Челзи во Малезија се најде во кадарот при една повреда на Бруин кој по постигнувањето на погодокот забележа повреда.Кевин Де Бруин постигна погодок за англискиот премиерлигаш Челзи, а притоа се повреди, но, наместо тој, во центарот на

Пронајдете не на следниве мрежи: