Видео: „Делије“ се судрија со полицијата на мечот со Черноморец

Черноморец со 3-1 го доби првиот меч на домашен терен против Црвена Ѕвезда во рамките од третото квалификациско коло од Лига Европа.Во центарот на вниманието, се најдоа навивачите на Црвена Ѕвезда, популарните „Делије“ кои имаа жесток судир со полицијата.Во центарот на вниманието, се најдоа навивачите на Црвена Ѕвезда, популарните „Делије“ кои имаа жесток суд

Пронајдете не на следниве мрежи: