Видео: Џенифер Анистон навива за Вотфорд

Англискиот тим на Вотфорд доби нов навивач, т.е. навивачка, и тоа Џенифер Анистон.Славната актерка во интервју за ББС изјави дека е навивачка на Вотфорд, а доби дрес од Вотфорд од страна на уредниците. Анистон вети дека ќе оди на тренинг на Вотфорд и ќе го носи истиот дрес.Славната актерка во интервју за ББС изјави дека е навивачка на Вотфорд, а доби дрес од Вотфорд од страна на уредниците

Пронајдете не на следниве мрежи: