Видео: Девојка плачеше откако го виде Џерард

Стиви Џи е голема фудбалска легенда на англискиот премиерлигаш Ливерпул, па така, овој фудбалер расплака една негова голема обожавателка која веднаш по средбата со него се расплака од радост.
Сево ова се случи на турнејата на Ливерпул во Индонезија, а индонезијката го сретна Стиви Џи токму во хотелот во Јакарта.Стиви Џи е голема фудбалска легенда на англискиот премиерлигаш Ливерпул, па така, овој фудбалер расплака една негова г

Пронајдете не на следниве мрежи: