Видео: Ди Мариа „му ја свитка кичмата“ на Пујол…

Loading...

Одличен потег на Анхел Ди Мариа на дуелот со Барселона во реваншот од полуфиналето на Купот, народски речено „му ја свитка кичмата“ на дефанзивецот на Барселона, Карлс Пујол.

Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.Одличен потег на Анхел Ди Мариа на дуелот со Барселона во реваншот од полуфиналето на Купот, народски речено „му

loading...