Видео: Два фантастични погодоци, Роналдо и Роналдињо со велемајсторски потези!!!

Кристиано Роналдо и Роналдињо ги постигнаа можеби најубавите погодоци неделава.Двата фудбалски велемајстори си го кажаа своето, не запираат, газат се пред себе, па така на фудбалската јавност, на големите љубители на фудбалот останува да го кажат последниот збор…
-КОЈ ГО ПОСТИГНА НАЈУБАВИОТ ПОГОДОК, КРИСТИАНО РОНАЛДО ИЛИ РОНАЛДИЊО?!

Двата фудбалски велемајстори си го кажаа своето, не запираат, газат се пред себе, па така на фудбалската јавност, на г

Пронајдете не на следниве мрежи: