Видео: Е, ова е тој „ТИМСКИ ДУХ“!!!

Тренерот на англискиот премиерлигаш Саутемптон, Маурисио Покетино, на својот тим му даде неверојатна задача, да поминуваат боси низ врела стаза, секако, да се види кој е лојален, да се засили тимскиот дух на тимот, е, па сето тоа успеа, а на целиот табор му донесе и малку смеа.Тренерот на англискиот премиерлигаш Саутемптон, Маурисио Покетино, на својот тим му даде неверојатна задача, да помину

Пронајдете не на следниве мрежи: