ВИДЕО: Еве што навистина се случи на натпреварот Бразил-Германија

Поминаа неколку дена и уште не стивнуваат шегите на сметка на катастрофата на петкратниот светски првак Бразил.Германија го совлада Бразил со 7:1, а причина за толку многу голови, е што Бразилците ги немаше на теренот, барем според ова ново видео кое е хит на социјалните мрежи.Германија го совлада Бразил со 7:1, а причина за толку многу голови, е што Бразилците ги немаше на теренот, барем според ова ново видео кое е хит н

Пронајдете не на следниве мрежи: